Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziából mivel gyógyulhat...

Epilepsziából mivel gyógyulhatok meg gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
Szüleim nem engedik a gyógyszert, mivel sok rosszat hallottak róla. Próbálunk folyamatosan keresni és amit eddig találtunk, alig használ. Kérlek, ha van ötletetek vagy tapasztalatotok írjátok, már elegem van a betegségből, meg akarok szabadulni tőle!

2013. máj. 7. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid gondatlan veszélyeztetést követnek el éppen. Gratulálok nekik... Tudnám kik vagytok hívnám a gyermekfelügyeletet reflexből.

Kiváló gyógyszeres terápiák léteznek az epilepsziára.

A SZÜLEIDNEK MEG KIJÁRNA EGY-KÉT MÉRETES MAFLÁS. Majd .

2013. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi
2013. máj. 7. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten érdekel mire voltál kíváncsi. Lehet pozitív megerősítést vártál hogy majd valaki ajánl egy csodaszert amitől hirtelen egészséges leszel... Nos fel kell ébredni.

Vagy elmúlik magától a gyerekkori epilepsziád vagy műtéti úton orvosolható vagy megmarad örökre és kénytelen leszel gyógyszert szedni a megfelelő életminőségért. Ez esetfüggő nem pedig az dönti el szüleid mit hallottak.

2013. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az epilepsziára komoly gyógyszerek vannak, sajnos, mint minden gyógyszernek, azoknak is vannak mellékhatásaik.

Én is beállok a gratulálok sorába, hogy a szüleid inkább megvárják, amíg elkap 1 akkora roham, hogy visszafordíthatatlanul károsodsz szellemileg vagy akár meg is halhatsz, minthogy szednéd rendesen azt a csúúúúnya gyógyszert!

2013. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ketogén diéta segíthet, de nem lehet saját szakállra belevágni, egyeztetni kell az orvossal. De készülj fel arra, hogy kisebbek lesznek az ételadagok, sokkal kevesebb édeset ehetsz, és vendégségben sem engedhetsz a diétából!
2013. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem így megy, muszáj az orvossal együttműködni, ez nem egy megfázás! A szüleid nem érzik, és nem élik át azt, amit neked kell egy roham alkalmával. Én értem, hogy a gyógyszer károsítja a májadat, meg mit tudom én, de ha olyan szerencsétlenül kapsz rohamot, hogy teljes erőből bevágod a fejedet, és ott halsz meg, nem lesz különösebben nagy vigasz, hogy legalább a májad ép maradt...


Szerintem a legjobb, amit tehetsz, ha te nem tudod meggyőzni őket, hogy szövetkezel valamelyik jobb belátású rokonoddal (nem tudom, pl. nagyszülő, nagynéni, remélhetőleg találsz valakit), hátha ő oda tud hatni.

2013. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!