Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz ez? Ez tényleg így van?

Igaz ez? Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy egy kövirózs fajta(sempervivum tectorum) eltávolítja az anyajegyeket. Igaz ez? Ha igen ezt a növényt hogy kell fogyasztani?
2013. máj. 9. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán van így. Ha így lenne ezt használnák nem műtenének.
2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy a füldugulásra, fülgyulladásra jó(fülcseppet is gyártanak belőle), illetve halványítja a májfoltokat, öregségi foltokat, de az anyajegyeket nem tudja elmúlasztani szerintem, túl szép lenne, hogy igaz legyen. Mondjuk az is igaz, hogy nem próbáltam, de ha meg akarsz bizonyosodni, tégy egy próbát, ártani nem fog.

Hogy kell használni? Jó húsos, nedvben gazdag levelei vannak, ki kell préselni belőle (akár kézzel is ki lehet) és az érintett területre felvinni.

2013. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!