Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős, nyilalló fájdalom néha...

Erős, nyilalló fájdalom néha a csuklómban, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Már tapasztaltam, milyen az ízületi fájdalom, a bal csuklómban, amit az intenzívebb zenélés váltott ki... de a tegnap este, amikor ránehezedtem a JOBB karomra, éles, nyilalló fájdalom hasított a csuklómba és hirtelen felment a fájdalom az egész karomra, majd fél perc múlva elmúlt... lenyitottam a kilincset, szintén... és azóta így megy ez.

Nem tudok semmi olyan tevékenységet felidézni, ami esetleg megerőltette volna, esetleg az egerezés, de ritkán volt ezzel problémám, és akkor sem ilyen fájdalom lépett fel. Valaki meg tudná mondani, mi lelte, vagy mit tehetnék vele?


2013. máj. 10. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ínhüvely gyulladás.

Nekem a sok gépeléstől alakult ki,mind a két kezemben :/

2013. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mikor van az a pont, amikor orvoshoz kell vele fordulni? Vagy te mit tettél, teszel vele?
2013. máj. 10. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elmentem, nem volt még akkor súlyos viszont egy hétre begipszelték és azzal tejesen rendbejött
2013. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én vettem olyan kész szorítót amiben sín van.

Elvileg az lenne a lényeg h ne mozgasd a csuklódat se és az ujjaidat se

Ha elmész dokihoz,begipszeli és jobb lesz,de a sima fásli jó erősre tekerve is jó :)

2013. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!