Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok, hogyan...

13 éves fiú vagyok, hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés

Most 165cm-hez 45kg vagyok. Az iskolaorvos azt mondta,hogy csak alul nőttem még,mivel a lábaim nagyon hosszúak,de a felsőtestem elég rövid.


Az egyik kérdésem,hogy hogyan tudnék felhízni mondjuk csak 50kg-ra?


A másik pedig,hogyha még nem nőtt a felsőtestem körülbelül mekkora leszek majd legalább?


Lehetőleg értelmes válaszokat várok,és nem vitatkozást,Köszönöm!



2013. máj. 12. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Nos, mért akarsz hízni? attól nem fog a felsőtested hosszúsága megnőni, csak szélességben nem? :)

Amúgy.. mióta van vak magömlésed? :D igen tudom, ha gondolod írd privátban, ott úgyis jobb talán..

Szóval ha nemrég léptél csak be a serdülőkorba, akkor ne aggódj, úgyis fog még nőni a felsőtested is.. ha meg már régebben, akkor is, hisz 13 vagy még csak :)


19/f vagyok.

2013. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

majd hízol később amikor a haverokkal eljársz sörözni

ne akarj hízni addig

2013. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 es milyen vak magömlésről érdeklődsz.Mi köze lenne a magömlésnek a testsúlyhoz.Ne aggódj eljön az idő mikor a testsúlyod gyarapodni fog .
2013. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!