Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves fiú vagyok, rendszeres...

17 éves fiú vagyok, rendszeresen sportolok, kondizok, eszek rendesen, és még is csak 65 kiló vagyok már két éve. Arra gondoltam, hogy tömegnövelő táplálékkiegészítővel hízhatnék pár kilót. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

És mi ezzel a problémád? Biztos ilyen a testalkatod, nem?

Nem hinném, hogy betegesen sovány lennél.


Ha meg túl gyengének érzed magad, akkor meg ne tömegnövelő mérgeket kanalazz, hanem tanulj meg valami önvédelmi sportot. Karate, kick-box, krav maga.


Ne mozogj, egyél minél több kalóriát, tömd meg magadat, mint a liba, és garantáltan bebiztosítod magadnak az érelmeszeszedést, csontritkulást, szívinfarktust, cukor betegséget, impotenciát, rákot...


Ha meg mégis kórósan soványnak tarod magad, azt szerintem meg egy nem szakbarbár, hozzáértő orvossal kellene megbeszélned.

2013. ápr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem fogadd el magad így. és örülj neki. az alacsony súly a hosszú élet titka :) nem kopnak úgy az ízületeid, nem lesz magas a vérnyomásod stb.


a sportot nem a külsőért kéne eredetileg csinálni, hanem az állóképességért, az egészségességért.

2013. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi méreg nincs a tömegnövelőben, egyszerűen azért nem nő a tömeged, mert nem vagy kalóriapluszban. Kondizol és eszel, de ez mellett lehet valami egyéb aerob sport is, ami ellentétes a tömegnöveléssel. Többet kellene enned, 5-6g ch testtömegkg és 2g fehérje kg-ként, és erőedzések, nem aerob edzés.

A tömegnövelő, amit ördögtől való méregnek tartanak, valójában fehérje és cukor keveréke, dextóz és tejsavó-fehérje kombinációja.

2013. ápr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pont ez vagyok úristen! :DDD csak én 18
2013. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!