Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy minimálisan...

Kiderült, hogy minimálisan gerincferdülésem van. Nagyon rosszul érintett és nagyon nehéz felemésztenem. Hogy tudnám könnyebben elfogadni, felemészteni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 21:53
 1/4 anonim válasza:
Nekem is gerincferdülésem van, de nem érintet rosszul, csak most már egyenesebben fogok állni/menni/ülni. Amúgy úszás a legjobb módja, hogy elmúljon.
2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D

Mikor megtudtam hogy barna a hajam öngyilkos lettem. Egyszer meg lenyeltem egy kavicsot, azóta se emésztettem meg. Nehéz az élet. Enyhe gerincferdülésem is van de az pont semmiben nem akadályoz.

2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalódj azzal, hogy a szavak jelentését sem ismered. Inkább legyen kissé ferde az a gerinc, de legalább van. Nincs mindenkinek ilyen szerencséje.

Milyen idős vagy? Gyógytornával fiatal korban lehet segíteni rajta, később meg karbantartani. Úszni tudsz? Akkor azt is csináld gyakran!

2013. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy amugy az zavar hogy ferde vagy az hogy most minden féle gyògy foglalkozàsra kell jarjak.a gerincem csak olyan minimalisan ferde hogy csak szakember veszi észre viszont lehrt hogy rosszabb lesz sokkal
2013. máj. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!