Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni 1 hónap...

Szeretnék fogyni 1 hónap alatt hasazással! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék koplalni vagy bármilyen gyógyszert bevenni. Hasazással szeretnék fogyni! Nem vagyok valami nagyon kövér csak mostanában felszetem magamra pár kiló...Én inkább hasra hízós vagyok és egy kicsit a fejem is kiszokott ilyenkor kerekedni. Nincs túl súlyom vagy semmi ilyesmi:) Nincs sajnos elég időm sportolni de így is hetente egyszer járok úszni. Tudnék úgy fogyni, hogy naponta megcsinálok 100 hasazást? Mennyi ideig kell ezt csinálnom, hogy látszodjon is az eredmény? Amúgy csak pár kilót kéne leadnom kb. 3-5kilóról lenne.


Köszönöm annak aki segít nekem:)


14/L



2013. máj. 14. 16:28
 1/3 anonim válasza:
hát attól, hogy hasazol nem fogsz fogyni, csak izmosabb lesz a hasad, jobban fog talán kinézni, ha tényleg kitartóan és jól csinálod. És nem szabad minden nap, mert az izomnak kell pihenni, elég két naponta. Fogyni meg akkor fogy ha kevesebbet eszel/összességében többet mozogsz., Az úszás jó, de meghozza az étvágyat...
2013. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom:)
2013. máj. 14. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szep lesz a hasad, csak eppen kore lesz tekerve par kilo csaszarszalonna...
2013. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!