Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos nagy butaságot csinálta...

Sajnos nagy butaságot csináltam! Fülpiszkálóval piszkáltam a fülem és most nagyon be van dugulva és fáj is?! Kérdés lent

Figyelt kérdés
Fülemet akartam tisztítani, de sajnos nem kellett volna, mert elkezdett fájni az egész fülem kürül, főleg a fülem mögött a tövénél. Párom is mondta, amikor belenéz, szemmel látható, hogy be van dagadva, emiatt olyan érzésem van, mintha egy vattapamacs lenne benne. A fájdalom tegnaphoz képest enyhült, csak akkor érzem, ha odanyúlok, de mára reggelre duzzadt így be! Szerintetetek mitévő legyek? Kell ezzel orvoshoz fordulni, vagy van esély arra, hogy itthon ki tudom magamat kúrálni? Milyen praktikák léteznek? Ó, de nagy buta voltam....
2013. máj. 16. 09:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát igen! Nem játék... Éreztem én, hogy menni kell!
2013. máj. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!