Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 3 napja zsibbad a bal...

Joola kérdése:

Lassan 3 napja zsibbad a bal kezemen a kisujjam és gyűrűsujjam és az alattuk lévő terület folyamatosan. Főleg amiatt ijesztő számomra, mert a szívoldalon van. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 04:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Legtöbbször ezt a panaszt a nyaki csigolyák , a nyaki gerincszakasz bántalmai okozzák. Nem valószínű a szív eredet.
2013. máj. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg a könyöknél található ideg megnyomódása okozza... Nekem is van rendszeresen és nem nyaki csigolya probléma...
2013. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát, épp vizsgaidőszak van, szóval folyamatosan a gép előtt ülök, de tényleg mindig. csak az a furcsa, h a jobb kézben nincs és hogy a balban teljesen állandó, mindig érzem, mindig ugyanott...
2013. máj. 20. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is volt ilyen, szintén vizsgaidőszakban jött elő, mikor az íróasztal előtt gubbasztottam ugyanabban a pózban napokig. Nekem majdnem 2-3 hónapig tartott, mire elmúlt. De éreztem közben is, hogy rossz a szék magassága az asztalhoz és picit hülye pózban tartom a kezem, a vérkeringés nem volt teljesen tökéletes. Próbáld meg átmozgatni naponta többször, szerintem csak valami ideg nyomódik a könyék környékén.
2013. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!