Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baj lehet a hasammal? Fontos!

Mi baj lehet a hasammal? Fontos!

Figyelt kérdés
Már 36-4hónapja szenvedek a hasammal. Nem tudom mi okozhatja de amint eszek vagy iszok akár egy kortyot-falatot rögötn puffadok és nagyon rossz. Reggelente soha nem kelek éhgyomorra , érzem hogy van valami a hasamban de nem tudom mi. A bélmozgásaim felerősödtek, bár a székelésem kissé ritkább mint volt, de nincs székrekedésem! Refluxom van még de az kétlem ilyen tüneteket okozna hiszen akkor nem csikarna a hasam se :S + alhas tájékon vagyok puffadva inkább. A szívemnek a legrosszabb, érzem hogy a hirtelen súly nehezíti.

2013. máj. 20. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Két ötletem van:

* Valami baj történt az emésztést segítő baktériumflóráddal. Ezen az antibiotikumok mellé javasolt probiotikum-készítményekkel tudsz segíteni, továbbá élőflórás joghurt és más tejtermékek fogyasztásával.

* Ha ez nem vált be, menj orvoshoz.

2013. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok dokihoz!! Normaflore-al próbálkoztunk legelőször, aztán sajnos nem használt szóval a dokim tovább kutatott. Most volt gyomortükrözésem, és levett mintákat, de azt nem tudom hogy a vékonybélt is nézik gyomortükrözésnél vagy addig nem jutnak el?
2013. máj. 20. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, csak találgatni tudunk. A legjobb, ha orvoshoz mész. Kezd a háziorvossal.
2013. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, akkor várj a leletre, jobbat sajnos mi sem tudunk mondani, mint az orvos.


Amúgy egy sima gyomortükrözésnél nem nézik a vékonybelet, de ha szükségesnek látják, azt is meg tudják nézni, létezik ilyen vizsgálat (szóval neked is lehet hogy megnézték a gyomortükrözés során).

2013. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mivel tudják még a vékonybelet kivizsgálni? *-*
2013. máj. 20. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a gyomortükrözés során azt is meg tudják nézni, ha kell. Legalábbis én így tudom. Szóval ha neked kellett, akkor szerintem már megvolt a vizsgálat. Sajnos én se értek jobban hozzá, talán jön majd, aki igen. Mindenesetre gyors gyógyulást kívánok neked!
2013. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!