Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkohol fogyasztás után fáj a...

Angyi3 kérdése:

Alkohol fogyasztás után fáj a nyakam?

Figyelt kérdés
Voltatok már ugy hogy mondjuk egy buli után,italozás után másnap fájt ak a nyakatokban a nyirokcsomók?mert én elég gyakran voltam így és elég rossz diagnózist olvastam errol,kíváncsi lennék más is tapasztalta-e ezt már?

2013. máj. 20. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel én is így vagyok,illetve más tüneteim is vannak.Szerintem menj el a háziorvosodhoz.
2013. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es van valami betegséged?Mondjuk már egy két éve nem tapasztaltam,,ugyanis már nem járok bulizni anyuka lettem,de nagyon aggaszt amiota elolvastam milyen betegségnek lehet ez a tunete,,,és még milyen tuneteid vannak?
2013. máj. 21. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Most járok kivizsgálásokra, hogy megtudjuk mi lehet a hátterében.Állandóan levert vagyok, lázasnak érzem maga, fáj a fejem, könnyen elfáradok.Éjjel izzadok,rosszul alszom és a torkom is szokott fájni.Voltam nyaki UH-n, meg vannak duzzadva a nyirokcsomóim már vagy 3 hónapja de nem fájnak.
2013. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor ennek tényleg utánna kell járnod,,,zért remélem hogy nem lesz semmi komoly,,,ahogy írtam ezt még kb 2 éve tapasztaltam azota nem,de viszont azota nem is bulizok tehát nem fogyasztok alkoholt,,de ezen kívul más tunetem nincs,és így nem megyek el a háziorvoshoz,mit mondjak hogy 2 éve fájtak a nyirokcsomóim?elég hulyén hangzana,,,de így meg nem vagyok nyugodt mert nehogy lappang bennem valami,,,
2013. máj. 21. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, azon vagyok, h utánajárjak :)

Ma voltam háziorvosnál, magas a limfocita számom, szóval csinál még egy vérképet.

2013. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 balazs87m válasza:

Sziasztok!! Latom ez mar egy joval korabbi forum, de azert megprobalkozok.

Meg szabad kerdezni, mi lett az eredmenye a vizsgalatoknak?

En az utobbi idöben tapasztalok hasonlo tüneteket..visszaterö nyaki fajdalom, mandula megduzzadas (föleg egy bulis hetvege utan).., levertseg, faradekonysag..

Öszinten szolva, egyre többet olvasok a limfoma megbetegedesröl, es gyanunas hasonlo tüneteim vannak, ezert nagyon meg vagyok ijedve.

Voltam nyaki ultrahangon kb 2 honapja, ott nem lattak nyirokcsomo megnagyobbodast..akkor megnyugodtam, viszont a tüneteim nem szüntek meg..

A vallam, kulccsontom fele is kisugaroz a nyaki fajdalom.

Viszont, ha egy ideig nem iszok semmi alkoholt, enyhülnek a tünetek.

2019. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!