Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga előtt bevehetek...

Nyelvvizsga előtt bevehetek egy fél szem 0,5-ös rivotrilt?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, éás már néhány éve csak altatóval tudok elaludni. A leghosszabb idő, ameddig ébren voltam 46 óra volt. Az orvos erre este 0,5mg Rivotrilt írt fel, nagyon szépen alszom azóta. Bármikor abba tudom hagyni, és bármikor használhatok még egy szemet, ha nem megy az elalvás.


Megj: Már minden volt: pszichoterápia, magán pszichológus, MRI, EEG, meg tesztek, gyógynövények, sport, olvasás. Hova, Redormin, komló tea, citromfű tea. Ezek nem segítenek semmit sem.


17F


2013. máj. 24. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ha nem tudsz elaludni, csak altatóval, az nem éppen azt mutatja, hogy bármikor abba tudod hagyni.


Amúgy ha tényleg annyira izgulsz, hogy az már a feleleted rovására megy, akkor egy fél szemtől nem lesz bajod szerintem.

2013. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!