Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok aludni esténként?

Miért nem tudok aludni esténként?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és néha éjfélkor vagy 1-2 órakor alszok el de kivagyok fáradva csak egyszerűen nem megy és nem számolgatom a bárányokat előre megmondom mit csináljak hogy 10-kor kb elaludjak ??? nagyom jó lenne mert reggelente 6-kor kellek mert suliba járok kérlek segítsetek kérlek !!!!!!!!!!! előre is köszi

2013. máj. 25. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim elég sokáig, kb 17 éves koromban tudtam elaludni úgy, hogy nem forgolódtam hajnalig. Valamivel fáraszd le magad napközben. Én a mai napig azt csinálom, hogy addig nem fekszek le aludni, amíg azt nem érzem, hogy teljesen hulla vagyok. Ez általában éjfélkor van. És általában sikerült, beválik, tudok aludni. Ha meg neadjisten van egy olyan időszak, hogy nem tudok, akkor egy ideig kínlódok, utána föladom és meg sem próbálok elaludni. Amúgy vannak problémáid a családoddal? Mert amiatt is lehet.
2013. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez van néha, ilyenkor "kapcsol be" igazán az agyam, gondolkozok, tervezgetek, és nem tudom kikapcsolni, nem hagy aludni.. néha segít ha bekapcsolom a tv-t mert arra nem figyelek oda, a monoton zaj kikapcsol. igyál teát: citromfű, macskagyökér!
2013. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Bűntudatod van.
2013. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 15 percig mozdulatlan vagy, akkor elalszol. Nekem ez bevált. :)
2013. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyépként van pár problémám a családomal is amugy kösszi
2013. máj. 25. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak feszültségoldó gyógyszerek, amik nem altatók, szóval pihenten ébredsz tőle, de segítenek az elalvásban. Én vizsgaidőszakban szedem kúraszerűen. Nem írom le a nevét, mert nem tartom kizártnak, hogy 12 éves korban ilyet még nem lehet szedni. Érdemes lenne megkérdezni a háziorvosod/gyermekorvost erről.
2013. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igyál citromfű és komló teakeveréket én 4hónapja ezt iszom. Lefekvés elött fél órával kell meginni egy próbát megér...nem annyira finom de tűrhető.

15/L

2013. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!