Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fuggo lettem? Lehet belole...

Fuggo lettem? Lehet belole bajom? (nyugato)

Figyelt kérdés

mostansag van par problemam,panikbeteg vagyok.

4napja bevettem 2frontint(nyugato)

szombaton 4darabot,ma eddig 6darabot.nembiromki nelkule!!

nem nyugodt leszek hanem faradt,sapadt,mikor beveszem 5percig kb hanyigerem van. 0,25mg-rol van szo.

15 /lany


2013. máj. 27. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
elnezest,vasarnap este 2t is.
2013. máj. 27. 13:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem lettél függő, ennyi idő alatt nem alakul ki a függőség. Ezt egyszerűen te generálod magadnak! Hagyd abba és csak az előírt adagot szedd be!
2013. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is kezdetben frontint írtak fel, de én a súlyom miatt csak estére vettem be egy felet. azóta már rivotrilt is szedtem. ha hallgatsz rám befejezed ezt és nem szedsz többé nyugtatót. egy zombi leszel tőle és oda lesz a jó memóriád. még nagyon fiatal vagy, ne szokj rá erre. menj el inkább pszichológushoz, igyál citromfű teát, pihenj sokat és próbálj pozitívan gondolkozni. lehet most még azt hiszed h jót tesz neked a gyógyszer, de ki kell ábrándítsalak: nem!

18/L :)

2013. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!