Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél évig tartó éhezés után...

Lyda kérdése:

Fél évig tartó éhezés után hogy kezdjek újra enni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát a sztori: nagyon kemény munkahelyem lett, és hiába vittem magammal kaját, soha nem volt időm megenni napközben. Így aztán egész nap csak kávét vedeltem, és egyetlen egyszer ettem, mikor, és csupa egészségtelen gyorskaját nyomtam be.(Pizza, Burger King, Hamburgerek, Csoki) Nem meglepő módon 6 kilót híztam, de már csak egy hónapot kell dolgoznom (felmondtam), és szeretnék elkezdeni egészségesen enni. Csak attól félek, hogy marha sok kiló fel fog szaladni, mert "vészhelyzet" módban van a szervezetem. Szerintetek mit csináljak?

2013. máj. 28. 20:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*mikor hazaértem.

Bocsi!

2013. máj. 28. 20:36
 2/12 anonim válasza:
Hát figyelj kezdj el egy kicsit egészségesebben étkezni egyél napi 3 szor kerüld el a gyors kaját főzz főzelékeket és vissza fogsz szokni a régi étkezésedhez :) egyél a szendvics mellé paradicsomot stb :)
2013. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Zöldség, gyümölcs, sok husi, tejtermékek, sok víz, barna kenyér, leállás a gyorskajákkal, kevesebb édesség, kevesebb cukor. Napi háromszor minimum, de inkább ötször egyél, kisebb adagokat, heti 3x ha teheted, mozogj valamit. Nemhogy hízni, de még fogyni is fogsz.
2013. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

számolj kalóriát tápanyagot hozzá

hány cm kg vagy?

2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
egészséges ételeket fogyassz, sok vitaminnal!
2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
eleinte csak könnyű ételeket fogyassz(zöldség, gyümölcs, főzelékek, utána ha megszoktad, jöhetnek a komolyabb ételek is.
2013. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3/5-ös -höz csatlakozom, sok zöldség gyümölcs és gabona pelyhek Reggelire joghurt vagy kefír gabonapelyhekkel, rendesen ebédelj leves, és könnyű főzelék, vagy fehér hú (szárnyas, este pedig saláta. Nyers!
2013. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jav 3/7
2013. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
21 éves lány, 168 cm/59 kg :s
2013. máj. 28. 20:50
 10/12 anonim ***** válasza:
nézd meg a Shapeshifter étrendjeit egészséges finom kaják benne
2013. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!