Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél évig tartó éhezés után...

Lyda kérdése:

Fél évig tartó éhezés után hogy kezdjek újra enni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát a sztori: nagyon kemény munkahelyem lett, és hiába vittem magammal kaját, soha nem volt időm megenni napközben. Így aztán egész nap csak kávét vedeltem, és egyetlen egyszer ettem, mikor, és csupa egészségtelen gyorskaját nyomtam be.(Pizza, Burger King, Hamburgerek, Csoki) Nem meglepő módon 6 kilót híztam, de már csak egy hónapot kell dolgoznom (felmondtam), és szeretnék elkezdeni egészségesen enni. Csak attól félek, hogy marha sok kiló fel fog szaladni, mert "vészhelyzet" módban van a szervezetem. Szerintetek mit csináljak?

2013. máj. 28. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a gyorséttermi vackokat. Kezdj el főzni. Illetve ha ehhez nincs kedved olyan helyen egyél ami egészséges. Olyan cégtől rendelj ételt aki ilyen fittnes vagy hasonló jellegű menüt is kínál.
2013. máj. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy teljes legyen a káosz, én a nyersétkezést javaslom. Viktoria Boutenko könyvét ajánlom figyelmedbe.
2013. máj. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!