Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancs ellen mit kell tenni?

Kullancs ellen mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Reggel vettem észre hogy az oldalamban van egy kullancs.Nem tudom mióta lehetett benne mert este még nem volt ott.Reggel megpróbáltam kiszedni és több mint a fele ki is jött.De egy kis része bennevan még.Próbálom kiszedni de nem túl sok sikerrel.Még egy kisebb lyuk van az oldalamon a sok próbálkozástól :o lehet valami bajom így hogy a nagyrészét kiszedtem?Segítseteek
2013. máj. 31. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon szakszerűtlenül csináltad. Menj el orvoshoz, ő kiszedi és talán injekciót is kapsz afertőzés ellen.
2013. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egész teste kijött csak a feje maradt benne.Utánaolvastam itt a neten és azt írta,hogy 1-2napon belül a szívókája magától kilölődik.Megvárom azt az 1-2 napot addig nem lesz semmi ugye?
2013. máj. 31. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!