Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélcsavarodásom van? :O

Bélcsavarodásom van? :O

Figyelt kérdés
kb. 4 napja nem voltam vc-n, és engem általába a kávé meghajt.. ittam egyet, volt is székletem.. de most megint kell, és nem tudok... ls fáj a derekam környékén van valami össze függés? lehet kicsit hülyén írtam le, de elég későn van.. valakinek meg korán.. de még ma nem aludtam, ez miatt!! mi lehet?

2013. jún. 1. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet... Többet kéne tudni az étkezéseidről. eszel rostosat ? Folyadékot? Vegyél a patikába hashajtót. Kr vizet Ferencz József pl. Ha attól sem megy orvos vagy ügyelet
2013. jún. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem bélcsavarodásod van! Ezek a tünetei; erős hasi fájdalom, székrekedés, hányás, korgó gyomor.
2013. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bélcsavarodás esetén nem tudnál ide írni, az valami eszméletlen fájdalom. Szorulásod van inkább.
2013. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, bélcsavarodásnál egyéb tünetek is vannak,amiket nem tudnál"elnézni". A derekad,hasad fájhat hiszen a teli belek feszítik a környezetet.Ha jól értem volt most székleted és újra kell,csak nem sikerül.Elképzelhető,h vírusos nyavalya miatt fokozottak a bélmozgások,ezért érzed ismét,h menned kell. Lehet,h hasmenésed lesz.
2013. jún. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most elkezdett fájni a hasam, és hányingerem lett...
2013. jún. 1. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
ügyelet !!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi van veled? Jobban vagy?
2013. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!