Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kell egy átlagembernek...

Mennyit kell egy átlagembernek szipuznia és miből, hogy elkábuljon és előidézze a káros hatásokat a szervezetében (pl. :agyban, vesében stb. )?

Figyelt kérdés

Hallottam arról ,hogy a technokol ragasztók,öngyújtógázok elkábitanak de mennyit és meddig kell fogyasztania az illetőnek,hogy már ez életében egészségügyi következményekkel is járjon?

CSAK AZÉRT KÉRDEZEM ,MERT AZ EGYIK HAVEROM KIVÁNCSI RÁ!!!


2013. jún. 1. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akár az első használat súlyos agykárosodáshoz és halálhoz vezethet.

A szipuzás az legkárosabb minden drog közül, és torony magasan a legnagyobb valós kockázattal rendelkezik. A szipuzás 100% hogy súlyos károsodáshoz fog vezetni. Igen reális esélye van az elhalálozásnak is.

2013. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Én szipuztam kiskoromban,jó volt szédülni csak után fájt a fejem elég rendesen. Persze nem szipuztam naponta csak néha. Aztán 13 évesen visszatértem hozzá,de akkor sem annyira mint Szipus Alfonz,zacskóból csak 1szer szipuztam ragasztót,amúgy olcsó kinai körömlakkal szoktam bekenni papirt aztan cigi formába összetkereni,beraktam a számba,orromba és szipuztam. Abbahagytam mert fájt a fejem meg rohamosan elkezdett romlani a látásom(ennek nem tudom pontosan az okát). 50ről 43 kilóra fogytam. Az a veszélyes ha valaki a fejére húzza a zacskót aztán elalszik és megfullad,vagy megfullad okádás közben,de az a részegeknél is előfordul. Én soha nem okádtam sziputól. Csak páran tudják rólam h szipuztam,sokan ki se néznék belőlem jól tanulok meg nem úgy nézek ki mint 1 drogos...anyám se vette rajtam észre amikor szipuztam,pedig aztán voltak extrém húzásaim :D
2013. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat de egy dologra még nem kaptam választ:mennyit pakol pl.:Alfonz a zacskoba és mennyi ideig kell szívni első alkalommal ,hogy valamit érezzen belöle az egyén?
2013. jún. 2. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy csak a fej fájásig akarsz elmenni, vagy a durva eufórikus-heroin feelinges akár hallucicázós totálkészig.

De én lebeszélnék midenkit a gondolatáról is, oké, hogy előttem szoló nem járt szarul, de ő a szerencsés. Nem csak abba halhatsz meg, hogy bealszol... Mint mondottam, krva veszélyes, mint maga a szer simán veszélyesebb, mint a heroin. Még az sem okoz szervi károsodást, csak mindig felvan ütve sok szarral, a szennyező anyag nyírja ki a szerveket, meg ha túl adagol. A szipu viszont kinyír magában is. Garantált a leépülés, rövid távon lehet szerencséd, de akkor inkább orosz rulettezz

2013. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az euforikus állapotig mennyit kell kb?
2013. jún. 15. 09:10
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Több, mint amennyi eszed van... Menjél drogozáshoz tanácsokat kérni máshova
2013. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
haver kérdezi te gyökér,csak mindenki árnyaltan ír!
2013. jún. 15. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Jaja a hátam meg tollas! Na nem mintha a haverodnak adna bárki drogozási tanácsokat, az mitől jobb? Úgyis kockára teszi az életét, akkor nem mind1?
2013. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez igaz mondjuk :(

Lebeszélem inkább,hátha?!

2013. jún. 16. 22:44
 10/12 Tarcza Zsolt válasza:
50%

Ajánlok nektek jó sziput. Nem olyan káros mint a ragasztó vagy mint a hígító és sokkal olcsóbb beszerezni. A drog neve "Jenkem", de még nevezik "Butt Hash"-nek vagy "El Culero"-nak. Csak egy lufinak az ára. 20 vagy 30 forint.


Kellékek a Jenkemnek:-1 nagy lufi

-1 fél vagy 3/4-es üres műanyagpalack

-széklet

-vizelet


A Jenkem előállítása: Belevizelsz és beleszékletelsz a palackba, de ha nem fér át a palack száján a széklet, akkor egy tálba és darabocskákként belenyomkodod. Ha mind beraktad a székletedet, akkor ráhúzod a lufit és kiteszed a napra. Néhány nap után, ha felfúvódott a lufi, leszeded, a gőzt beszívod a tüdödbe és tartod kb. 10-15 másodpercig. Egy enyhe égést fogsz érezni a melledben az utolsó másodpercek eltelténél, de megéri.

2016. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!