Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet meleget rakni rá? Vagy...

Lehet meleget rakni rá? Vagy gyulladás okozza, és akkor csak ártok vele magamnak?

Figyelt kérdés

Egy nyaki meszesedést állapítottak meg CT és röntgennel.

Most egy erős fájdalmat érzek a nyakcsigolyámnál, és a jobb

vállamban, ami kihat az egész kezemre. Előjegyzésre június 10-re fogadnak a reumán. Addig állati erős fájdalmaim vannak, és saját magam által beszerzett fájdalomcsillapítókkal tudom csak elviselhetővé tenni a fájdalmat. Ha meleg vizet engedek rá, akkor enyhül a fájdalom, de később visszajön. Ez gyulladás lehet, vagy porckopás. Szabad erre meleget tenni, vagy csak ártok vele? tizedikéig ki kellene bírnom valahogy, mert nem fogadnak sehol előjegyzés hiányában , hiába van nagy fájdalmam. Hogyan lehet csillapítani a fájdalmat addig? A tabletták nem használnak, tapasz és krémek szintén nem csillapítják a fájdalmat.

Ha valaki tudja a tuti módszert írja már le, mert annyira fáj, hogy itt szaladgálok már a szobában kőrbe- kőrbe, hátha elhagyom valahogy a fájdalmat.

Most tényleg sürgős segítségre lenne szükségem.



2013. jún. 2. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Először is sajnálom..

Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez ilyen nyak-váll szindróma lesz, nyakból sugárzó fájdalom a karba! Ez semmiképp sem gyulladás, inkább az ideghez van köze. Szerintem semmivel sem ártasz, ami jól esik! Esetleg nincs a közelben valaki, aki meg tudna masszírozni? Az még nagyon jó lenne rá!

2013. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már meg is masszíroztuk, és enyhült is egy rövid ideig, de utána még erősebb volt a fájdalom.

Például meleg fürdőbe mehetnék vele? Addig is enyhül a fájdalom.

Vagy hol fogadna egy orvos soron kívül. aki esetleg egy injekcióval elviselhetővé tudná tenni a várakozást tizedikéig?

2013. jún. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!