Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 6xszobabicikli (fél...

Heti 6xszobabicikli (fél óra), délután már csak egyszer eszem,3és4 között, utána csak folyadék, kávé, tea, este update1 puding, vagy kiwi. Mégsem jött rólam 2 kg-nál több, lassan már egy hónapja csinálom. Mitől lehet ez, vagy be fog indulni a fogyás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezekből sok minden nem mondható meg. Nem írtad a korod, nemed, súlyod, miket eszel, hányszor stb..
2012. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este is KELL enni!!! Napi 5-ször keveset, különben nem fogysz. Valakinek beválik a szobabicikli, de én amikor csak azt csináltam, nem volt jó. Torna, kocogás, futás jobb lenne.
2012. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert koplalsz. Így soha nem is fogsz fogyni.
2012. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert egy nagy szar az egész, koplalsz és semmi értékes táp anyagot nem viszel be. csoda hogy nem fordulsz le a bicikliről. Így nem fogsz elfogyni, mert amint eszel, mindent őrülten raktározni kezd a szervezeted.
2012. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 4 hete fogyózom.Kipróbáltam a napi 5x étkezést,sportal,számoltam a kaloriákat stb,de semmi nem vált be.165cm és 75kg-al kezdtem.Most elszánt vagyok.Reggel saláta,olivaolajjal és balzsamecettel,keménysajtal.10 órako eszem egy teljes kiörlésü kiflit,benne mustár,mert a vaj hízlal és valami szalámi.Néha sonkát sütök,mert az esik jól.Persze nem egy óriás adagot de eszek rendesen.Délben leves zöldséggel,de tészta nélkül,natur hús magába vagy valami kevésbé hízlaló.Vacsi 4 órakor.kefir magába.Nekem bevállt.4 hét minusz 6 kg.Nem nagyon sportolok,de minden nap sétálok a babámmal,vagy taposogépen 20 percet taposok.Nem sok de én lusta vagyok.Az első pár napban éhes voltam este,de már nem mert arra gondolok hogy én reggel azt eszem és annyit amenyit akarok.Nekem a 4 utáni nem evés jött be.
2012. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg rémesen étkezel. Este is enni kell, csak nem mindegy mit. Csirkét, tojást, halat, salátát ilyeneket vacsizz. Update puding? Szerinted mennyi fontos tápanyag van benne? Megsúgom: Semmi!


Szobabicikli a semminél azért jobb, de nyugodtan mehetne egy óra, nem csak fél (mert az semmit nem ér), ill. a bicikli után tornázz.


Ezért nem fogysz, mert a mozgás kevés, és az étrend is sz@r.

2012. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszi,szülés után maradt rajtam 12 kg. 167 cm és 80 kg vagyok,szeretnék 65-68-kgra visszafogyni,ehhez kellene valami támpont:MIKOR(pl.:du3és5 között)mit,mennyit és meddig szabad enni?
2012. febr. 16. 14:55
 8/8 A kérdező kommentje:
A mozgásról annyit, szobabiciklizni is csak akkor tudok,ha a kislányom alszik.még sétálni szoktunk.meg persze az itthoni mozgás,takarítás, főzés.
2012. febr. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!