Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ihatok este is kávét tejjel...

Ihatok este is kávét tejjel (és édesítőszerrel cukor helyett)? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Fógyózok, és nem tudom, jó-e ha megiszok este egy fél bögre kávét? Este szoktam, mert esténként sportolok, és néha úgy ki vagyok a nap végére, hogy úgy érzem muszáj innom egy kávét hét, vagy fél nyolc felé. Instant kávéról van szó, zsírszegény tejről és cukor helyett nyilván édesítőszert használok. Fél bögrével szoktam meginni, és kicsi melegvízben feloldódik a kávé, a többi meg tej, szóval sok tej van benne, majdnem fél bögrényi. Lehet hogy nem kéne?? Előre is köszi a válaszokat!

2012. szept. 15. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Tej nélkül tökéletes, persze, csak ha tudsz aludni tőle.

Egészségedre! :)

2012. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
alapból nem kéne kávéznod, de természetessen ahogy így leírtad úgy nyugodtan megihatod.
2012. szept. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszíró: De nekem muszáj bele tej mert anélkül nem szeretem :D

Köszi a válaszokat :)

2012. szept. 15. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
1-1,5 dl tejtől semmi bajod nem lesz, nyugodtan belerakhatod. (én sem tudom tej nélkül meginni a kv-t...)
2012. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

SEmmi gond nincs a tejjel.

A kávé viszont nem szerencsés este, rosszul alszol tőle, és az is hatással van a súlyra. Meg az egész életünkre.

2012. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem alszok rosszul tőle :D 1 óra alatt elszáll a hatása :D
2012. szept. 16. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!