Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hánytam és azóta alig eszek...

Hánytam és azóta alig eszek mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este, hirtelen rosszul lettem elkezdett fájni a hasam aztán hánytam. Egész éjszaka kb minden órába felkeltem hányni,meg hasmenésem is volt, kb az ájulás határán voltam, remegtem, szédültem stb. meg még reggel is hánytam Aztán másnap már jobban voltam de ugyanúgy hányingerem volt, meg gyenge voltam, rossz volt a közérzetem. Ma is kicsit hányingerem volt, és semmi kaját nem kívánok. Ha egy falatot is eszek rám jön a hányinger. 3 napja alig ettem valamit, le vagyok gyengülve mitől van ez? 17L

2013. jún. 7. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Elkaphattál valami fertőzést. Nekem is volt pár éve, amit ettem az ki is jött belőlem, és nagyon le voltam gyengülve. Akkor kalici járvány volt (nem voltam orvosnál). 4-5 nap alatt elmúlt.
2013. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Legyél óvatos, ennyi hányásnál könnyen ki is száradhatsz! Ha nem múlik el 2-3 napon belül, akkor sürgősen doki..
2013. jún. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos most járvány van. Vírusos fertőzés. A folyadékfogyasztásra figyelj oda! Egy idő után(mindenkinek más a "tűrőképessége")már a kiszáradás okoz hányást.Ha másképp nem megy 10 percenként kis kortyokban igyál.És egyél pl. ropit,főtt krumplit,rizst, mindenképpen olyat,ami sós.Így helyre tudod hozni az elektrolit háztartásodat. Jó lenne,ha vennél probiotikumot és Smectát.
2013. jún. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És most jut az eszembe! A fiamnak,ha hasonló problémái vannak, a leves tesz mindig jót. Egy kis csirkehús,zöldségek,só a levesbe. Először csak a levéből egyél keveset,ha bírod lehet egyre többet és akkor már ehetsz zöldséget és kis húst is.
2013. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!