Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap egyszer hánytam és...

Tegnap egyszer hánytam és azóta víz szerűen megy a hasam elég gyakran. Az ügyeleten nem sok mindent mondtak, nektek miket mondott az orvosotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
kb 2 hete volt velem is hasonló. Nekem annyit mondott hogy vírus, mondta hogy igyak sok folyadékot, lehetőleg hanyagoljam a zsíros ételeket. Meg azt is mondta hogy nem ír fel gyógyszert hanem menjek vissza 3 nap múlva és mondjam el hogy mi volt de szerencsére nem kellett gyógyszer mert hamar rendbe jöttem.
2011. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ezzel tényleg mit csináljon egy orvos?

Ha menni kell, menj. Diétázz.

Rosszat ettél, vagy vírus. Ha pár nap után se javul, vagy magas lázad is van, akkor menj ügyeletre, kiszáradás miatt infúzióra kötnek, ha nagyon gyanús vagy, akkor mintát vesznek és megy az ÁNTSZ-hez ha pl szalmonella.

2011. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
carbo activatus magyarul széntabletta. ami fog, vigyázz, nem mindegy, mert olyan is van , ami hajt.
2011. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem lázam is volt, kórházban is voltam kiszáradás miatt. Már eltelt pár nap de még mindig megy a hasam, bár már nem olyan vészes.


Én arra tippelek, hogy a gyrosban volt valami amit aznap ettem, vagy valamelyik autópálya WC-n kaptam el valamit.

2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia !

1 hete velem is hasonló történt.Az orvosom azt tanácsolta hogy egyek piritos kenyerett vajjal ,igyak cukormentes teát .Felirt nekem egy gyógyszert : smecta port.Este a port kávéspohárba öntöttem és vizzel megkevertem .Nem valami finom ,de 5 napig szedtem és már nem is hányok :)

Jobbulást !

2011. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!