Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Munkahelyi stressztől fogyhat...

Munkahelyi stressztől fogyhat az ember?

Figyelt kérdés
Bocs ha hibás a kategória, de egyikbe sem illik igazán a kérdés. Új munkahelyem van, elég nagy a nyomás, hogy ne rontsak el semmit és fogytam 4kg-t 2hét alatt. Lehet a stressztől?

2013. jún. 8. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Naná! Attól fogysz csak igazán!

Legalábbis nálam ez volt a helyzet amit az orvosom is igazolt.Előző munkahelyemen én is ebben szenvedtem leírni is sok miket kellett tűrni-aztán mikor nádszálvékonyra fogytam és már az orvosom intett meg váltottam.

Az új munkahelyemen szépen beilleszkedtem, többé kevésbé azt és úgy csinálom ahogy ami jól esik.Vissza is jött 10 kg alig 1 év alatt sőtt azóta ki is pocakosodtam.

2013. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet.

Én is dolgoztam egyszer egy piszok stresszes munkahelyen, rólam is olvadtak ám le a kilók!

És sajnos betegségből kifolyólag is belekerültem egy stresszes és húzós pár hónapba, akkor meg aztán pláne rengeteget lefogytam.:(

2013. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!