Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, és mikor...

18 éves lány vagyok, és mikor egy helyben állok sokáig úgy megfájdul a derekam, hogy utána leülni is alig tudok! Lehet ez azért, mert nehéz a táskám? De állítólag a testtartásom se a legegyenesebb.

Figyelt kérdés
Mikor érzem, hogy fáj, próbálom magam kihúzni, de olyankor mégrosszabb lesz a helyzet. Mit kéne tennem?:S Még fiatal vagyok az ilyen hát-derékfájásokhoz nem?
2009. okt. 9. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:
mikor nincs rajtam nehéz táska, akkor is sokszor megfájdul:S de olyankor szintén az van, hogy megpróbálom kihúzni a hátam, de azzal csak még jobban fáj:S
2009. okt. 9. 15:33
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, hogy ha ez így megy tovább a jövőben lehetnek hátrányai, rossz következményei ennek?
2009. okt. 9. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
ez nem véletlenül olyan idegbecsípődés? amikor vmi becsípődik a derekad környékén, és amikor bizonyos irányba megpróbálsz mozdulni, akkor baromira fáj, és nemis megy a mozgás abba az irányba?
2009. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, sokszor volt olyan is velem, de ez másmilyen! Egyszerűen nem tudom elképzelni mitől lehet, eddig nem volt semmi ilyesmi bajom! Csak félek, hogy emiatt komolyabb bajaim (pl. gerincferdülés) lesznek!:S Érdemes lenne ezzel elmennem orvoshoz, vagy inkább kevesebb könyvet vigyek a suliba?
2009. okt. 9. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat sétálok vagy állok egy helyben és lefekszem, akkor nekem is szokott fájni a derekam kicsit. Nekem van egy enyhe gerincferdülésem. Bár állítólag tényleg nagyon minimális...
2009. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na én úgy tudom,hogyha DESZKÁN alszol jobb lesz,DE

nem kell deszka,elég hogyha a földön éjszakázol 1-2 napot(vékony pléd legyen alattad) a másik,mikor tanulsz,gépezel figyelj a testtartásodra!

A másik járj el gyógytornára:D

2009. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) igyekezni fogok, remélem alábbhagynak a fájdalmaim:)
2009. okt. 9. 16:54
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a linket, elolvasom:)
2009. okt. 10. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!