Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ki hisz még nekem?

Mit tegyek? Ki hisz még nekem?

Figyelt kérdés

egy év már,hogy a körzeti orvosomnál jelentkeztem egy kellemetlen problémámmal.Ő "kinevetett" és pszichológushoz küldött.Elmentem,persze beutaló nélkül,mert lusta volt írni.A pszichológus azt kérdezte tőlem miért mentem el hozzá,mi a problémám.Elmondtam neki körvonalakban.A papírra a pszichológus nem írt semmi olyat ami bizonyítaná hogy bajom van.

A tegnapi naptól viszont megint jönnek a tünetek,de már most sokkal fájdalmasabban mint tavaly.Azóta,más orvosunk van aki mit sem tud az egészről.De az orvosi asszisztens az ugyan az.Ő mindenről tud,ami tavaly elhangzott.Mit tegyek,hogy történjen az egézségem érdekében valami javulás?



2013. jún. 14. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy hol laksz, de pl budapesten egy kerületben több helyen van háziorvosi rendelő, mindegyik helyen külön orvossal és asszisztenssel. ha tudsz, akkor kéresd magad át máshová.
2013. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írd le a problémádat.

Keress olyanokat akik hasonló problémából már meggyógyultak.

Keress igazi orvost. Kamu az, hogy ha valaki 6 évet elba.szott a sotén akkor az már orvos is. Papíron igaz, de ez olyan idealizmus amiből fel kellene nőni.

2013. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!