Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » LCP epeműtétről leírnád a...

LCP epeműtétről leírnád a személyes tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Az én tapasztalatom kicsit ijesztő. 2 éve volt, többet voltam bent mint kellett volna, és azóta is műtenek folyamatosan, mert a "drága" doktor bácsi elrontotta a műtétemet, ráadásul el is sunnyogta és anyám vállát megveregette, hogy minden rendben volt. Még azon az évben májusban voltam vérvételen egy teljesen más dolog miatt, ahol kiderült hogy az alkalikus foszfatáz, a gamma gt és társai nagyon magasak, tehát a májammal és az epémmel baj van. Itt kezdődött a tortúra...Azóta túl vagyok 8 db ERCP-n, és még lehet nincs vége, fájni szokott nem is keveset, folyamatos diéta stb...Úgyhogy a Bajcsy Zsilinszky kórház sebészetét kerüljétek.
2013. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!