Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet 3 oran at tarto...

Mitol lehet 3 oran at tarto gyomorgorcs, hidegrazassal? Mellkasi fajdalom 6 honapja? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Januarban kezdodott!Fajdogalt a mellkasom a szegycsontnal.Gondoltam meghuztam,teltek a honapok es nem mult el.Hason nem tudok lenni vagy barmi ami hassal kapcsolatos.Elmentem dokival aaa meghuzta mondta es adott nagyon eros izolazito gyogyszert.Ebbol bevettem 1 szemet de annyi mellekhatasa volt hogy masnap visszamentem es mondta szedjek paracetamolt(angliaban vagyok).Elkuldott ekg-ra de azon semmit nem lattak.Anyukamnak van refluxa es szivbillentyu zavara,apukamnak szivritmus zavara.Az ido telt es orvost valtottam ahol kezduk elolrol az egeszet.Sokszor egett a gyomrom amire nem volt eleg a ragotabletta.A doki adott egy gyogyszert ami hatasara job let a gyomrom de nagyon odafigyelek mit eszek es tobbszor kisebb adagokat.Hiaba mondtam minden dokinal hogy milye van a szuleimnek nem erdekelte oket.Egyszer megkerdeztem az egyiket nem lehet hogy nekem is refluxom van,Nem-mondta.6 honapja faj a mellkesom amire 1 hete kaptam izomlazito kremet mivel az uj doki is azt mondta meghuztam.Szerintem pedig nem!Mostanaba pedig ha tusszentek,ilyesmi raccsen egy nagyot a mellkasom.Tegnap pedig ugy begorcsolt a gyomrom mintha szuletem volna!Azokhoz a gorcsokhoz tudom hasonlitani,csak nem a mehemnel hanem a gyomromban!Razott a hideg 3 oran at fekudtem,hiaba vttem be akarmit a gyomromra!Szoval mar nem tudom mi van.Osszefugesben van e a gyomrom es a mellkasom vagy 2 kulonbozo dolog.Pentekre van idopontom,azt mondta a doki ha a krem nem jo a mellkasomra elkuld kulonbozo vizsgalatokra mar.(verge!)De mar nagyon aggodom!Normalis stress van az eletembe de nem tobb mint altalaban.Nem eszek fuszereset,olajosan,forran vagy ilyesmi!Vettek szeklet mintat is abban semi nem volt!Aki volt ilyen vagy hasonlo helyzetben irjon mar,mert mar nagyon aggodom!!!!Hiaba kerdeztem a dokit nem e rekszizom,reflux.....de mindegyikere azt mondta ,hogy aaa nem!Barmilyen tanacsot szivesen veszek!Ja!Es alkalizalt vizet iszok,himalaja sot hasznalunk,oliva olajat,ezust vizet is iszok reggel,szoval mindet megprobalok!Nagyon koszonom a segitseget!(bocs a gepelesi hibakert,sietek a lanyomert az oviba)
2013. jún. 17. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Fekélygyanús. A legjobb ha tényleg elküld kivizsgálásra, mert innen nem lehet semmi okosat mondani. Súlyosnak nem hinném, de mindenképpen meg kell nézni rendesen, később ne legyen baj.
2013. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!