Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az h attól h csak...

Miért lehet az h attól h csak vagyok otthon és kb 2x fel és le megyek a lépcsőn izzadni kezdek? (lent)

Figyelt kérdés
folyik a fejemen a víz és kb mindenhol megizzadok. vki segítsen. mit lehet tenni? ebben a melegben kibírhatatlan h meg se mozdulhatok izzadás nélkül

2013. jún. 20. 01:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet. DE:


- Túlsúlyos, és a szíve nehezebben bírja

- Alapvetően ilyen az alkata, bőrtípusa.


Gyakrabban fürödjön, ne hordjon műszálas holmit, és keveset igyon többször.

2013. jún. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Nézd, rohadt meleg van és hirtelen jött, egy egészséges embert is megviselhet, ha viszont az egészségeddel, súlyoddal is gondok vannak akkor hatványozottan túlterhelődik a szervezeted. Én is csak azt tudom tanácsolni amint az előttem író válaszadó, esetleg sötétíts, csinálj huzatot, ha bírod és próbálj pihizni, ha teheted. Minden esetre nem ártana egy orvosi vizsgálat, ha csak nincs ismert betegséged, mert én is szenvedek a melegtől de azért nem szabadna ennyire legyengülni és izzadni nyugalmi helyzetben.
2013. jún. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!