Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha csak otthon edzek annak...

Ha csak otthon edzek annak lehet eredménye? Felülésekre és lépcsőn való futásra gondoltam. Vagy a fogyáshoz, testformáláshoz mindenképpen kondi kéne?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak itthon tornázom, de van eredménye.

Miért kéne kondi mindenképp? Ha van kitartásod, és az otthoni edzést is lelkiismeretesen csinálod, akkor az is ugyanolyan jó lehet :)

2013. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mibe, hogy lány vagy? Ennyi nem valószínű, hogy elég lesz, hacsak nem igen szerények a céljaid. Felsőtest is van ám.


Amúgy lehet otthon edzeni jól, csak jó edzésprogramot kell követni. És persze jól enni.

2013. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Vedd meg a Fegyencedzés c. könyvet. 3300 forint a bookline-on, 4000 forint könyvesboltban. Ez egy otthon végzendő saját testsúlyos edzésrendszer. Lépcsőzés helyett pedig heti 2x50 perc kocogás jobban fog esni (a térdednek).
2013. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha megvan a tapasztalatod,rutinod az edzésben,táplálkozásban,akkor egyedül is boldogulhatsz sikerrel,igen.

a rengeteg fajta edzés közül meg csak az egyik a konditerem,és nem.

a célodhoz nem feltétlen szükséges.

2013. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Attól függ, mi a célod, mennyire szeretnél izmos lenni. Én is itthon ezdzek meghatározott edzésterv alapján (erősítő és kardio intervallum edzések) és van eredménye. És az sem mindegy mit és mennyit eszel mellette. Sokszor, keveset, több fehérje, gyümölcs, zöldség, hal, szárnyas, nagyon kevés szénhidrát, és min. napi 2 liter víz. A lépcsőzés sztem hosszú távon nem tesz jót az izületeidnek, felülésből meg nem kell 1000-et csinálni. Hatásosabb kevesebbet, de szabályosan. Mindenképpen kövess vmilyen edzéstervet, hogy tudj fejlődni.
2013. jan. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is itthon kezdtem, és volt is eredménye, viszont ha szebb, nagyobb izmokat akarsz, és nincsenek otthon megfelelő berendezéseid, akkor nem lesz elég az otthoni torna. A kajára figyelj oda nagyon, és ne lustálkodd el az otthoni edzést, csináld végig.
2013. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szedtem is le edzésterveket.
2013. jan. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!