Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet mesterségesen...

Makra Péter Endre kérdése:

Hogyan lehet mesterségesen kómát előidézni inzulinadagolással, meddig tart az agónia, kell e feltétlenül hozzá alkohol, vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá se alkohol, se gyógyszer. Egyszerűen túl sok inzulint kell adni. Remélem csak kiváncsi vagy a válaszra és nem ilyenre készülsz. Mivel elég fájdalmas lenne, én csak kóma közeli állapotba kerültem párszor, de bőven sokkoló.
2013. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben sose ébred fel az ember, enyhébb esetben glükonin injekció és felébred.
2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak a 2,5 körüli állapot van meg, ott nem volt semmi fájdalom, sőt, mintha ébren aludtam volna. A gyógyszeren a nyugtatót értem, az alkoholon az önkontroll elfojtását. Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 21. 08:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2,5 az semmi, 2 alatt lehet már kóma, de inkább 1 alatt.
2013. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor már nem méregeti az ember, 2 körül kezd kitisztulni a kép.Ekkor jönne a túladagolás? Nem lenne jobb altatóval belealudni a fájdalomba? Köszönöm a korrekt válaszokat!
2013. jún. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!