Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kimegyek Angliába, és is...

Ha kimegyek Angliába, és is "olyan" leszek, mint akik ott születtek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit idétlen a kérdés.

Szeretnék 18 éves koromban Angliána költözni.

De viszont úgy hallottam, meg a föci tanár is azt mondta, hogy ott az emberek csúnyák, mert keveset süt a nap, így D-vitamin hiányuk van. Ami azzal van összefüggésben, hogy ritkább a hajuk, és a csontjaik se erősek.


Ha 18 éves korombam elmegyek oda lakni, akkor engem is fenyeget ez a veszély?

Vagy ezt helyes étrenddel ki lehet egyensúlyozni?


2009. okt. 12. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Föcitanárnak nem kéne a bioszba kontárkodni... Természetsen meg lehet oldani táplálékból is a D-vtamint, de akár speciális teljes spektrumú égőt is lehet használni ha valaki annyira kényes, csak azok csöppet drágák.
2009. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha ennyire nagy lenne a gond, akkor már senki sem lakna azon a hatalmas szigeten.... Helyes táplálkozással mindent meg lehet oldani, valahol pedig azt olvastam, hogy ha befekszel a szoliba, akkor talán az is fedezi a D-vitamin szükségletedet. De ebben nem vagyok 100%-ig biztos. De ne aggódj emiatt szerintem.
2009. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 13. 14:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Butaság, az egész. A földrajztanárod meg szimplén hülye ha ilyeneket mond. D vitamin hiányt meg ne szoláriummal pótolj mert az csak arra jó , hogy bőrrákot csinálj magadnak.
2009. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha most nem vagy csúnya, akkor akkor sem leszel az, ha ott fogsz élni, mivel a "génjeid" nem fognak megváltozni. A hajad sem lesz ritkább. Max annyi, hogy nyáron nem barnulsz le annyira. A D-vitamint meg helyes táplálkozással, vagy esetleg vitaminokkal simán be lehet vinni a szervezetbe.
2010. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!