Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Van valami...

Hogyan csináljam? Van valami jó és normális lehetőség?

Figyelt kérdés
kissé túlsúlyos vagyok, de azt a túlsúlyt is le szeretném adni, ha egy kis keveset is, de jó lenne most 1 hét alatt, vagy 2 kilót. ez lehetséges, nem baj ha nem egészséges, de most nagyon muszáj. 13 éves vagyok, alig eszek, minden este tornázok, de ha tükörbe nézek, valami nem stimmel. már volt olyan hogy, lefogytam, 10 kilót, nőttem, + még híztam is utána, és most rosszul érzem magam. kérlek segítsetek!!!
2009. okt. 13. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ennyire rágörcsölni,mert könnyen betegség lehet a vége,akár pszichikai,akár fizikai...

"Lassan járj,tovább érsz!"Tudom,hogy most azt hiszed,okoskodok,de hidd el,hosszabb távon jobban jársz,ha mondjuk csak ásványvizet iszol,és száműzöd a cukros löttyöket,lemondasz a nasikról,kenyérről,ilyesmik.

Dícséretes hogy tornázol,ezt ne add fel!Kitartás,sikerülni fog :)

2009. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fejlődő szervezet vagy.Az nem jó megoldás,hogy alig eszel!!!Csak válogasd meg mit eszel és tornázz továbbra is!
2009. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak ásványvizet iszok kiskorom óta, rozskenyéren nőttem fel, nasiról 6 után lemondok, igazából nyáron híztam vissza, amikor nem volt időm odafigyelni :) azért köszönöm, de nagyon szeretnék valamit csinálni, mert megyünk nyaralni :(
2009. okt. 13. 17:49
 4/6 anonim válasza:
100%
sztem ha ilyen a gond akkor menj el ultrahangra. Egyik bnőmnek is ilyen gondja volt, hoába tornászott semmi, aztán kiderült, hogy epeköve van. Kiskóra óta.És azért nem sikerült lefogynia..Ha meg nem az a probléma akkor csak légy türelmes, és olyan tornát válassz ahol jól leizzadsz..pl kangoo, futás..Ha tudod, csavard be az érintett testrészt fóliával:)
2009. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a "lassan járj tovább érsz" mondás tényleg nagyon igaz! nekem 1 évembe telt h megszabadultam 10 kilótól és nem lötyög rajtam bőr hanem feszes lett. most gondolj bele: inkább lefogysz mondjuk 5 kilót 1-2 nap alatt de a bőröd megnyúlik vagy vársz esetleg hónapokat, szépen lassan fogysz de a bőröd feszes marad. gondolkozz rajta hosszútávon melyik éri meg jobban! :)

remélem sikerül a fogyás, sok sikert! :)

2009. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinologushoz,lehet gond van a pajzsmirigyeddel.
2009. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!