Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire nem akar velem találkozni, pedig lenne rá lehetőség?

Figyelt kérdés
a barátommal 1 éve vagyunk együtt,1 városban lakunk,mégis csak másnaponta,v 2 naponta találkozunk,mert szerinte elég ennyi.Pedig szeptembertől kb 200kmre leszünk egymástól,lehet ki kéne még használni azt h gyakran tali.jó tudom,hozzá kell szokni a távkapcsolathoz,de mégis...inkább otthon fifázik,tvzik v mittomén,nemhogy velem lenne.sztem ez igy gáz,sztetek?
2009. aug. 8. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Régen is csak ennyit találkoztatok vagy csak mostanában van elfoglalva?
2009. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van kétféle dolog ami nekem megfordult a fejemben.:

Ha szeretek vkit akkor minden időmet vele tölteném szval lehet hogy ezért gáz.

Másrészt viszont gondolj bele han minden nap egymás nyakában lógnátok lehet hamar egymásra unnátok és ezt lehet nem akarja és lehet szoktatni akarja magát a táv.kapcsolathoz ahogy te is mondtad..de hát akkor is kikéne használni azt a kevés időt..beszéld meg vele.

2009. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindig el van foglalva,főleg a haverjaival akiket az egekbe istenít.Én sztem utánuk következek mint számára a "csajom".

2.válaszoló,énis ezen a 2 variáción agyaltam,sztem mind2ben van igazság sajna.

2009. aug. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!