Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony lányok! Leírnátok,...

Vékony lányok! Leírnátok, hogy mit ettetek ma egész nap? Ha valamelyikőtök sportolt is valamit a mai napon, légyszi azt is írjátok le.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, a vékony lányok mekkora adagokat és mit esznek?

Köszi! :)


2011. máj. 18. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Sport: kicsit súlyzózgattam (két kilósakkal)

Kaja:

1 bögre tejeskávé

1 kisebb szendvics

2 adag csirkemell hasábkrumplival

1 tábla csoki

5 szem cukor


A csoki nem kellett volna, de édeséhes voltam és 2 perc alatt eltüntettem :S

2011. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia:) én ma borsos tokányt ettem 2 tányérral:D ettem somlóit meg fagyit...aztán ettem sok sajtos pogit:D ma nem ettem olyan sokat(a többi naphoz képest)..nagyon szeretnék hízni egy kicsit se sajnos nem megy, pedig nagyon jó étvágyam van és sokat is eszem:S :( sportnak nem mondanám, de szoktam szoba biciklizni meg lábat erősíteni:D
2011. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondom, én ettől jóval többet eszek.

Bár nem is vagyok vékony.

Máskor is kb. ennyit eszel?

Köszi a választ! :)

2011. máj. 18. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: kétszer ettem csirkemellet krumplival, szóval ez szerintem nem olyan kevés.

Máskor is kb. ennyi, sajnos minden nap kell édesség:) de szerencsére gyors az anyagcserém, úgyhogy nem panaszkodhatom.

2011. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Huuu lássuk csak...

reggelire pirítóst

ebédre bolognait, meg mivel soká lett kész, előtte még sajtos croissant.

délután ettem egy jó nagy adag gesztenyepürét, meg ettem egy rizses csokit és egy csomó csokidrazsét is.

most vacsira meg vajas kenyér meg újhagyma az előbb, nem voltam éhes eddig. XD

De általában csupa félkész gyorskaján, szendvicsen, tésztán élek, mert mi mást egyen egy hülye egyetemista? xD Általában kis adagokat eszek, de unalmamban is enni szoktam, meg édességet hihetetlen mennyiségekben, ha van. Nem kéne, mert hiába vagyok vékony, nem teljesen tökéletes ez az étrend akkor se. :D De ha sok dolgom van, ideges vagyok, új helyen vagyok, akkor van hogy két napig egy falat se megy le a torkomon. :S Szóval így NE egyél. :D

2011. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 75 gramm zabpelyhet ettem 3 dl tejjel. És 3 óránként eszek 100 gramm csirkemellet 50g rizst este lefekvés előtt 150g sovány túró!

Súlyzóz edzéseket csinálok plusz minden nap 50 perc aerob (szobabiciklin) 120-as polzussal.

2011. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Reggelire joghurt meg egy fél muffin

Ebédre; sajtos szendvics,alma, leves

Vacsira; Sütőben sült krumpli


Ès ma strandröplabdáztam 2 órán keresztül.

Utána hazajöttem és chipset meg sütit ettem amit általában nem szoktam!!:D


Èn hetente 5x járok kondiba kb, sok vizet iszok és sok gyümölcsöt-zöldséget eszek.

A legjobb amit tehetsz hogy eljársz hetente 3-4x edzeni, rengeteg víz, és sok gyümölcs-zöldség. Ha esetleg nem szeretsz "edzeni" járni, akkor 1 órás séta is megteszi heti 4x mert az is sokat használ. Próbálj meg havonta 2-3 gyümölcsnapot tartani, amikor csak gyümölcsöt eszel. :)

2011. máj. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggelirere egy szalámis szendvics. Ebédre ettem kis adag zölborsó levest, és két kanál spagettit (nem izlett a szósz ugyhogy ott hagytam) a melóban ettem egy csokit. Este mikor hazaértem megettem 3 szelet tortát és egy kis tányér kelkáposzta főzeléket (kenyér nélkül).

Ennyi.

Ez nálam már kielégitő étkezésnek számit, van hogy egész nap csak egy fél szelet kis kenyeret eszem.

2011. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sportolni nem sportolok csak kb 5-6 km-t gyalogolok egy nap. Van hogy elmegyek biciklizni az 50 km-t kb. Nem táplálkozom egészségesen. Gyümölcsöt zöldséget egy hete nem ettem és csak 2,5 dl folyadékot ittam tegnap. Sokszor étvágyam sincs, az anyagcserém nekem is bazi gyors ha egy disznót megennék naponta akkor sem híznék egy grammot sem sőt fogyok...

Próbálok változtatni de nehéz.

2011. máj. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!