Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Álmomban nem horkolok, hanem...

Álmomban nem horkolok, hanem nyögök, értelmetlen dolgokat beszélek és énekelgetek. Miért?

Figyelt kérdés
Barátom sokszor nem tud tőle aludni, ha barátokkal vagyok akkor előfordul, hogy ők se tudnak miattam... Egész életemben ilyen voltam, de sokszor már ciki. Valaki tudna segíteni? :S
2013. jún. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint az alvajárás sztem.

A legtöbbünk, amikor alszik, gyakorlatilag le van bénulva, főleg azért, hogy nem járkáljunk álmunkba, mert veszélyes lehet.

Valakiknél ez a "bénulás" nem tökéletes, ezért lesznek alvajárók, álmukban beszélők.

Nem tudom van-e rá gyógymód.

2013. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nővérem is nagyon leszólt a múltkor, mert nagyon hangosan nyögtem, és félek sok emberrel együtt aludni.. :S hova menjek ezzel? amúgy köszi a választ
2013. jún. 26. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!