Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet? Sztem érdekes.

Hogy lehet? Sztem érdekes.

Figyelt kérdés
Egyik este különös álmom volt. Szeretkeztem egy csajjal és pontosan éreztem hogy milyen. Utánna rejszoltam és közben el is mentem párszor. Amikor felkeltem tiszta ondo volt az ágy. A legfurább az egészben h csak 13 vagyok. Sosem szexeltem és nem is szoktam ábrándozni róla. Mitõl lehetett akkor? Hogyhogy éreztem h milyen "berakni"? Fura
2013. jún. 27. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi fura. mindnekinek vannak erotikus álmai. Én is álmodtam már olyat amit sosem próbáltam és éreztem milyen. Persze ettől még nem biztos hogy tényleg olyan is igazából mitn amilyennek megálmodtad, ez majd kiderül ha eljutsz odáig. Az éjszakai magömlés meg a másik leggyagkoribb dolog tini fiúknál.
2013. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Szerintem nem magömlés volt mert ébredés után is "bizsergett"
2013. jún. 28. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!