Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ember közérzetének jót...

Az ember közérzetének jót tesz a változás?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha nem mindig olyan egyhangúan él. Pl. gyakran rendezi át a szobáját vagy legalább is gyakrabban festi ki azt..

Esetleg valami más újdonságot is kipróbál a megszokottak után (étel, ital, sport ilyesmi)


2013. júl. 2. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Határozottan jót tesz. Persze csak annak, aki nem az állandóságot szereti és ideges lesz attól, ha a szék nem vízszintben áll az asztallal.
2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jót tesz, de csak ha az változtat, akinek erre van szüksége. Azért másvalakinek a szobáját ne fesd át a beleegyezése nélkül :)
2013. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én magamra gondoltam. Én kifejezetten jól érzem magamat változatos környezetben. A szobámat, amikor csak lehetőségem nyílik átrendezem, ha nem is teljesen, de legalább néhány bútort odébb rakom.. Viszont anyuék 6 éve élnek egy ugyanolyan elrendezett szobában.. egy virágcserepet sem mozdítottak még el. xD :S
2013. júl. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!