Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki lenéz. Van megoldás?

Mindenki lenéz. Van megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Soha senkivel nem tudok szemét lenni, kedves vagyok mindenkivel, és elnéző. Soha nem értékelték ezt bennem. Csendesebb vagyok, mint a többiek, de szerintem ez nem ok arra, hogy lenézzenek. Gyakran észre sem veszik, hogy ott vagyok, aztán amikor segítség kell, akkor hozzám jönnek. Vannak, akik úgy beszélnek rólam, mint valami retardált, rühes dögről, és vannak, akik nem beszélnek rólam. Eljárok bulizni, van jó társaságom, amiben nincs hierarchia, mert az már úgy sz*rt nem érne, még is én vagyok a legjelentéktelenebb. Tudom, hogy az számít, hogy kik vannak mellettem, de ha egy kicsit és túltekintek rajtuk, csak annyit látok, hogy lenéznek. Nem tudok bunkó lenni, pedig az én környezetemben csak az olyan embereket tisztelik. Nagyon rosszul esik, hogy mindenféle személyes információ hiányában lebecsülnek. Hogy kell ezen változtatni? Nem vagyok buta, sokat segítek másoknak a tanulásban, és nem szoktam feladni, 1000x céltudatosabb és kitartóbb vagyok a korombelieknél. A külsőm csapnivaló, de általában nem azzal van a bajuk, hanem a belsőmmel.

2013. márc. 19. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a fajta depresszió sok társadnál már 14 éves korban jelentkezik. Nem kell mindenkinek megfelelni és nem kell mindenki véleményét a melledre szívnod. Nézz utána a neten a pszichofitnesz témának.
2013. márc. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem depresszió. Teljesen normálisan élem az életemet, csak sehogy nincs tekintélyem. Őszinte barátaim vannak, és ők is tisztán megmondták, hogy engem lenéznek.
2013. márc. 20. 08:20
 3/3 anonim válasza:
Tudom már régi ez a kérdés talán nem is látod ezt a választ de tudd hogy tudom miről beszélsz talán azota sikerült neked is megtalálnod a válaszokat mióta először felraktad ide ezt a kérdést.
2017. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!