Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatalmas műtétem volt, amit...

Hatalmas műtétem volt, amit altatásban és mellé epidurálisan adagolt fájdalomcsillapítással csináltak. Azóta érdekes fájdalmaim vannak, amit nem tudok másra, csak az epidurálásra fogni. Szerintetek lehet? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
szóval időnként(egy-két nap szünettel,de visszatérően) érdekesen,görcsösen-zsibbasztóan el kezd fájni a farcsontom alatt,valami olyasmi,mintha a görcs akarná összehúzni az izmaimat,majd elhalad a forgómra,.. ráadásul ma már a másik oldalamon jelentkezik, nem múlik el egész nap, csak ha veszek be az ügyeleten felirt egyébként nagyon erős fájdalomcsillapitóból..tudom,nem valami értelmesen fogalmazok,de higyjétek el,nem is tudnám másképpen körülirni... zsibbad is,görcsöl is,húzódik is,de nem tűrhetetlenül,csak épp annyira,hogy ne hagyjon nyugodni.. :/ valami tanács?

2013. júl. 4. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesóm császármetszését epidurálban csinálták, 2 évig azt is érezte, ha Pakson cellát cseréltek az erőműben.
2013. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni a dokihoz, és elmondani a panaszokat.
2013. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!