Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta nem tudok aludni. A...

Napok óta nem tudok aludni. A meleg tej jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ezelőtt semmi bajom nem volt az alvással. Ha nem voltam álmos akkor is percek alatt elaludtam. De egy ideje egyszerűen sehogy nem jön álom a szememre. Általában éjfélkor fekszem és 11 körül kelek. De mióta nem megy az alvás..van hogy hajnal 4 körül sikerül nagy nehezen elaludnom.
2013. júl. 6. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Hát ne punnyadással töltsd a napod, fáraszd le magad. Nem csak fizikailag, hanem szellemileg is.
2013. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat döglesz...
2013. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van olyan konfliktus az éltedben ami megoldásra vár, akkor alkalmazd a megbocsájtást, amig kell.

Sok esetben lelki okú ez.


Ha sporttal akarod kifárasztani magadat akkor azt viszont már tervezett elelvási időnél 2 órával korában fejezd be, mert a felpörgeett szerzetnek is idő kell hogy le tudjon nyugodni

2013. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de napi 1 órát edzek emellett futok is..nem csak a gép előtt döglök 0-24-be..
2013. júl. 6. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, ez van velem is, nagyon jó alvó voltam mostanáig, ha lefeküdtem már aludtam mire leért a fejem a párnáig. :-) Most viszont, úgy 1-2 hete későn és nehezen alszom el, sokszor fent vagyok éjszaka és hajnalban kelek, 5-6 óra tájban már nem bírok tovább aludni.


Állítólag a langyos, mézes tej jó hatású, de én még nem próbáltam.

2013. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!