Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adrenalin függő vagyok?

Carpente kérdése:

Adrenalin függő vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni.

Szóval a lényeg az,hogy nem szeretek nyugodtan leülni tévézni,vagy nem köt le az olvasás se.Imádok biciklivel lejtőn lefelé menni,és lehet hogy betegesen hangzik,de azt is élvezem,ha elesek.Minden hová felmászok,sziklákra,épületekre a villámhárítón.

Reggel amikor felkelek tök fáradt vagyok,de kimegyek az udvarra,leülök egy kicsit a padra vagy valami,levegőzök pár percet.Ezek után szinte egész nap bennem van az az érzés,mint amikor megijedsz,vagy hintázol.

Minden elmebeteg ötletet megvalósítunk haverokkal,ők se kis pályásak,de van olyan,hogy még ők is azt mondják,hogy nagyon beteg vagyok.

Kb 2éve dohányzok,16éves vagyok és fiú.

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 11. 13:02
 1/4 anonim válasza:

Mi köze a dohányzásnak ehhez?


Amúgy meg nem hiszem, hogy gond lenne ezzel... csak óvatosan.

2013. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, adrenalinfüggő vagy. Nincs ezzel semmi baj, ha tudod hol a határ.
2013. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Csak szeretnél az lenni... Te csak egy taknyos kölyök vagy, aki menőnek hiszi magát, és a szüleitől kapott zsebpénzt értelmetlen cigire szórja. Mond csak, miért cigizel? Olyan sok a stressz a suliban, hogy nem tudsz megbirkózni vele? :(
2013. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Élj úgy,ahogy én,olyan körülmények között,éld át azt,amit én,csalódj annyit mint én,de ne törj meg,ne legyél gyenge.

Ezek után elítélhetsz!


A dohányzásnak ehhez annyi köze van,hogy úgy tudom,a nikotin

hatására a vese adrenalint termel.


Köszönöm a válaszokat

2013. júl. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!