Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha elrontom az...

Mit csináljak, ha elrontom az életemet, mert mindenen nyafogok, problémázom, és csak viszem le magamat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Sok minden történt, de nem akarok senkit se untatni.

A lényeg, hogy 2 pszichológusnál is jártam. A fő problémám, hogy mindig problémázom. Sajnáltatom magamat. Semmit se élvezek. Ha nem beszélek másoknak, akkor is minden napom egy túlélés. Dntésképtelen vagyok,határozatlan. Alapvető kérdésekben nem tudok dönteni, illetve ezeken rágódom(pl lefogytam 5 kilót, és most elkezdtem hízni, és túlzásba estem, zabálok. Előtte meg szinte semmit nem ettem). MIndig csak a szélsőségeket látom. Az orvos azt mondta, ha NAGYON akarnék, kitudnék mászni ebből. És ezt én is így látom, de nincs meg a motiváló er. FÉlek egyedül buszozni, egyedül vásárolni, közlekedni a közlekedési eszközökön. Ráadásul rettegek minden nap, amint felkelek-március óta, néha hevesen ver a szívem. És a jövőt szörnyűnek látom. Utolsó évem jön a suliba, és egyszerűen rettegek! Akárhogy próbálok pozitívan hozzá állni, nem megy. Ha azt hiszem, hogy sikerül, akkor se. Ráadásul nem is érzek elég akarat erőt, pedig mégis akarom! Mit csináljak? Ez az állapot több éve tart...


2013. júl. 20. 20:03
 1/2 anonim válasza:

Akard!!! Lehet már előre az érettségitől félsz.Nekemis voltak/vannak ilyen rettegősebb idoszakaim (pl egy hónapig alig aludtam az osztálykirándulás miatt és miután túl lettem rajta minden jól alakul(t)).Szoval akarj és merj változtatni,tudom nagyon nehéz de menni fog!! :)

17/F

2013. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok,ha szeretnél írhatsz privát üzenetet is,hátha tudok segíteni,mert egy-két dolgot én is megéltem .
2013. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!