Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész nap csak sírok, ez...

Egész nap csak sírok, ez depresszió?

Figyelt kérdés
Nem bírom abbahagyni a sírást egyszerűen nem megy olyan dolog miatt amit simán le lehetne mondani, de nem tudom eldönteni, hogy akarom-e vagy nem és ezen sírok már 7 óra óta valaki segítsen nekem, tudom, hogy ezt nem itt kellene, hanem valamelyik családtagommal, de teljesen egyedül vagyok anyukám elment tesómhoz apámat utálom, de szerencsére lelépett mamám nincs itthon, teljesen egyedül vagyok

2013. júl. 22. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

nem, ez nem depresszió.

egyszerűen rossz passzban vagy és valami felkavar.

ha nehezedre esik a döntés, akkor fogj egy papírt és kezd el írni, hogy mi szól ellene, mi szól mellette.

Egyél valamit, dőlj le aludni, vegyél egy kellemes fürdőt. Ezektől jobban fogod érezni magad.

2013. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
annyira köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál teljesen igazad van. veszek egy papírt és leírom mi szól ellene. Köszönöm!
2013. júl. 22. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez csak punciság.
2013. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!