Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés mellé szedhetek Medrol...

Edzés mellé szedhetek Medrol nevű szteroidot? Vagy az csak az autoimmun betegekre hat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Medrol glükokortikoszteroid, vagyis immunszuppresszánsként használják. Gyengíti az immunrendszert, emellett viszont hizlal, izmot bont, emeli a vércukor szintet és vérnyomást valamint még egyéb mellékhatásai is vannak.


Vagyis ez rohadtul nem az a fajta szteroid, amit a testépítők szednek (sőt, ebből a szempontból ellentétes hatású). Ők anabolikus szteroidokat szoktak tolni (tesztoszteron és származékai).

Azoknak is nagyon komoly mellékhatásai vannak, melyek bonyolultan védhetők ki, vagyis neked semmiképp sem ajánlom, hogy bármit is használj, mert csak tönkre vágnád magad...

2013. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne akarj medrolt szedni.Én 3és fél éve szedem a betegségemre.Leéípiti az izmaid, csontritkulás okoz ez a minimum, de tönkreteheti a vesédet, és egyéb finomságok. Mondjuk én éppen hogy fogytam tőle, most szinten van a súlyom, de így is sovány vagyok, de a legtöbb esetben felpuffadnak, elhíznak tőle az emberek.
2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!