Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttként pisiltél már be...

Felnőttként pisiltél már be otthon, utcán, utazás közben, stb,?

Figyelt kérdés

Kaptunk e-mailen néhány ilyen témájú youtube videot, amin férfiak,nők vegyesen, tartogatják különféle helyzetekben, van aki el is sírja magát kínjában, aztán többnyire bepisilnek.

Eszembe jutott, hogy én is voltam már kínos helyzetekben, volt, hogy hazaérve, az ajtóban pisiltem be, amíg a kulccsal ügyetlenkedtem.

Múltkor pedig az ikeában a mosdóban egy fiatal nő épp hogy belépett, már csurgott is minden a nagrágjába, pedig minden fülke szabad volt, csak szegény nem bírta tovább.

Járt már más is így?


2009. okt. 23. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igen, akkor amikor fel voltam fázva 25/N
2009. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Elküldenéd nekem is a linkeket? Köszönöm
2009. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem jártam így, de volt már, hogy egy hajszálon múlt. amikor először repültem életemben, nem mertem elmenni pisilni a gépen, aztán leszállás után összeszorított lábakkal szaladtam a poggyászkiadónál lévő wc-be.
2009. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Én kiskoromban pucoltam a hagymát(nagyon szerettem) és mondtam még egy kicsi van,aztán zsupsz már ment is a nadrágba.Sírtam,bömböltem,anyum rohan be,mondom neki mi volt:D Mosolygott.4-5 éves voltam :D
2009. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16:07 : ügyetlen vagyok, nem tudok linket másolni, de ha a youtube keresőjébe beírod valamelyiket a "soldiers pee", "pee in pants accident" vagy "women pee" és még sorolhatnám, akkor a néhány megrendezett ökörség között valós házivideók tömkellegét találod. Más kérdés, hogy mennyire kedves dolog a családtag vagy barát kínlódását felvenni, aztán íly módon közkinccsé tenni...
2009. okt. 23. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is előfordult már ilyen baleset...
2014. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer bepisiltem felnőttkent, mert kiértem a wc-re, de nem tudtam letolni a nadrágomat.
ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!