Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet függő lennék? Mit...

BeuusC. kérdése:

Lehet függő lennék? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem füvezni aztán herbálozni. Most ki szeretném próbálni a spurit. Függő lennék? Mindenki aggódik értem. Anyámnak nem mondhatom el. Mit teyek?

2013. júl. 28. 20:49
 1/5 anonim válasza:
Hagyd a csudába az egészet!
2013. júl. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha azon aggódsz, hogy függő vagy e akkor sztem hanyagold a spurit és a herbált is. A fű még belefér. Amúgy a mértékletesség a kulcs kérdés, nekem van ismerősöm aki egyszer kipróbálta a speedet és aztán soha többször. Egyszeri alkalommal még nem fogsz rászokni szinte semmire, még a heroinra se, ez tévhit. De azért a szintetikus szerekkel vigyázz. Inkább ne próbáld ki, mint igen.
2013. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ember a spuri g-ci szar max ha kevered fűvel jobban be dobja.
2013. aug. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%

Én voltam hosszú évekig, rendszeres fű és speed használó is. 5 évig füveztem, abból 3 évet, reggeltől estig napi 5-6 cigivel. Bárcsak visszafordíthatnám, szétbombázza az agyat. Már szintén 5 éve, h nem füveztem, nem is hiányzik, sőt megundorodtam tőle talán egy életre. Zöld tényleg egy lépcső, más, könnyű drogokhoz. De nem ez a lényeg, mert az alkohol meg a fűhöz.

Kipróbálnád a Speed-et? Bespurizni jó. Ha haverokkal mentek és piázgattok, mellé pár csík, jó beszélgetések. Buliba, pörögsz ezerrel, gátlástalan leszel, jobban meg a csajozás. Ha meg csajjoddal csinálod kettesbe pl. otthon, akkor a jó beszélgetések mellett, olyan szexuális étvágyat hoz, hogy 8-10 órás szexcsatákat is nyomhattok (valami potencianövelővel). A lényeg, hogy speedtől sz elején jobb minden, amit csinálsz. Aztán eljön a másnap, amikor lejössz róla (ilyenkor jó ha van kéznél nyugtató), összedől az este varázsa. Aludni és enni nem tudsz, a szíved ver, rosszkedv, levertség lesz úrrá rajtad, talán megfogadod, hogy soha többet, mert nem ér ennyit. Amid ad előző nap/éjjel azt utána visszaveszi másnap. De a rossz után jó jön, eltelik 2 nap, aludtál bőven és táplálkoztál is, minden visszaugrik a normál kerékvágásba. Annyi speedet elszívtam az elmúlt 8 évbe, ami emberfeletti. Lőni nem lőttem semmit, de mifelénk nem is elterjedt. Megvannak a fogaim, mert szedtem mindig valamilyen kálciumot. Nem lettem tőle olyan, mint más hülyék, h 5 napig fent vannak, meg összeesznek minden szart, csak hogy butítson. Egy olyan ember, aki nincs benne, meg se mondja, hogy valaha drogoztam. Szóval megpróbáltam éretten és ésszel kezelni a spurizást. Ha visszatekerhetném az időt, akkor lehet kimaradnék belőle, és inkább valami sport lenne az életem, mint a sok szar cucc. Hidd el egyik se jó. Szerintem, ha így "beparáztál" és segítséget kértél egy kis füvezés meg herbálozás miatt, ne menj tovább, hagyd abba a francba, lehet magával rántana a "szintik" világa, és nem most bánod majd meg, hanem majd évek múlva. 10 évig voltam nikotinfüggő is, de már 2 éve nem cigizem, azt se kívánom. Ezt azért írtam, mert elhatározás, akaraterő kérdése az egész. Amúgy a fű nélkül 3 hétig volt rossz, utána, mintha sohasem füveztem volna. Cigi nélkül fél évig volt rossz. Speed nélkül 9hónap volt a legtöbb. Megtörtem, és úgy emlékeztem az érzésre, mintha tegnap szívtam volna. Írják, hogy szar, vagy mondják a spanok, hogy szívd fel, nincs gáz. És csak annyit mondok, hogy majd szólok! Ezek az anyagok nem véletlenül tiltólistásak, kábítószerek. Nem játék! De én is voltam ebben a helyzetben, és, ha kiírtam volna ide egy ugyanilyen kérdést, amit, te és lenne egy normálisabb ember, aki benne volt ezekbe a dolgokba, és megpróbálna segíteni, akkor megfogadnám, hogy jó nem csinálom. Majd eltelik pár nap, a fejtágítást elfelejted, jönnek a haverok. Tudom milyen. Lehet, hogy nem is te döntesz, hanem ők...!

2013. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mikroraptor válasza:

Hali!

Az előttem szólónak respect! :)


Én is csapattam ezt azt,6 év cigi,zöldközi henger meg suhanc koromban ami csak jött de mára már leáltam mindennel kivéve a spurit!

Nem azért mert nem tudok,hanem mert nem akarok!

Jó pár éve tolom de csak mértékkel havi pár alkalom,szinte kizárólag hétvégi partykon de akkor rendesen! ;)

Hétközben meló,edzések,helyes kajálás (már amennyire lehetséges)!

A Lényeg: Ha tudsz magadnak parancsolni akkor simán belefér ;) Ha nem, akkor inkább hagyd a fenébe :)

2014. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!