Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerűség függő lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerűség függő lennék?

Figyelt kérdés
Minden nap felteszek egy új képet magamról facebookra és kb minden percben, suliból hazajövet rögtön azt lesem, hogy hányan lájkolták, ha pedig nem elegen, teljesen ki vagyok akadva :/ Főként fiúk szoktak, de azért akadnak lányok is. Hogy tudnám ezt legyőzni? Általános suliban egy senki voltam, mióta gimibe járok nem tudom miért, de minden fiú körülöttem legyeskedik a lányok meg irigykednek, pedig mindenki felé nyitott vagyok és még mindig ugyanolyan visszafogottan járok suliba.
2011. szept. 6. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
képet.
2011. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van erre egy szép angol szó.

Attention whore :)

2011. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt,hogy annyira senkinek éreztem magam,hogy egész nap fészen lógtam,meg én is tökre kibuktam,mikor megláttam,h a bnőm hány emberrel beszélget ,én nekem meg senki nem ír...de most hogy gimibe mentem,minden megváltozott,face helyett már a valóságban lógok az emberekkel,sportolok,élem az életemet ,és már nem érdekel a facebook .te is mozdulj ki,ismerkedj,és ne bánd,hogy odavannak érted a fiúk,de ne is használd ki őket :)
2011. szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Így: [link]
2011. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen és terhes is vagy.:/
2011. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!