Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a kisbabáknak,...

Igaz, hogy a kisbabáknak, gyerekeknek való oltások annyit érnek mint a lópisi és valójában csak azért vannak kitalálva, hogy valakinek több pénzecskéje legyen?

Figyelt kérdés

Az oltások lepusztítják a gyermekeket?

Terméketlenséget okoznak az oltások?

Még Kína is elismeri, hogy a védőoltások súlyos károsodásokat és akár halált okozhatnak bármelyik gyermeknél?

Már hivatalos tanulmány is igazolta, hogy a szamárköhögés elleni oltás annyit sem véd, mint a lópisi...

A magyarországi oltási önkény ebből 5-öt parancsol bele a gyermekekbe...


Olyan szülők és orvosok közössége vagyunk, akik saját tapasztalataink alapján kezdtünk utánajárni az oltásokkal kapcsolatos kérdéseknek, s döbbenten tapasztaltuk, hogy


1.) az oltásoknak sem a szükségességét, sem a hatásosságát, sem pedig a biztonságosságát nem igazolták soha egyetlen valódi tudományos vizsgálattal sem.


2.) egyetlen, ráadásul egyáltalán nem releváns paramétert vizsgál csak az orvostudomány az oltások kapcsán: az antitestképzést. Az összes többi tényező, mintha nem is létezne! Se toxicitás, se kereszthatások, se farmakokinetika, se mellékhatások... Noha az antitestek léte nem egyenlő a tényleges védettséggel, az nélkülük is fennállhat, s velük együtt is megbetegedhet az illető.


3.) a visszajelző rendszer gyakorlatilag egyáltalán nem működik, nem engedik működni - dogmatikusan tagadnak minden összefüggést a nemritkán előforduló súlyosabb szövődmények és halálesetek kapcsán.


4.) bár minden vakcina betegtájékoztatója rögzíti, hogy nem adható be az oltás olyan személynek, aki allergiás az oltóanyag bármely összetevőjére - azonban Magyarországon sehol nem lehet (még saját költségre sem) olyan vizsgálatokat végeztetni, mely a vakcinákban szereplő összetevőkkel kapcsolatos allergiát kimutatná! Ennek ellenére dogmatikusan tagadják az egészségügyi hatóságok, hogy az előforduló allergiás reakciók és a beadott oltások között kapcsolat lehet - mindezt vizsgálatok nélkül!


5.) a törvényben előírt teljeskörű tájékoztatás helyett félrevezető információkkal látják el a szülőket és a témával foglalkozó újságírókat mind a szakemberek, mind az egészségügyi hatóságok. Mikor ezzel szembesítjük őket, akkor azzal hárítanak, hogy "nem célszerű" az igazat megmondani.


Véleményünk szerint mindezzel nagyon súlyos emberiségellenes bűnt követnek el az illetékesek, melyet emberi és szülői kötelességünk ignorálni.

Hogy orvosként mi volna a helyes hozzáállás? Felhívni a szülők figyelmét az ártalmakra, s csak azokat oltani, akik kifejezetten, ennek ellenére is kérik.

Szülőként pedig polgári engedetlenség keretében megtagadni az oltások beadását. Ha pedig nem érezzük elég erősnek magunkat a nyílt ellenállásra, akkor megtalálni a módját, hogyan lehet meggyőzni az orvost.



2013. júl. 29. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Na itt meg is álltam a linkeknél. Jenny McCarthy azt mond, amit a szájába adnak, de te tényleg elhiszed, hogy meggyógyította a gyerekét az autizmusból? Az ,még ha szerzett is, hát kétséges.

A kínai oltás lehet kínai, nem? Érted, mire értem, nem?

A kötelező védőoltás nem hiszem, hogy az a kategória, amiről itt írsz, az influenza, meg a nem kötelező, térítésköteles oltások annál inkább. A kötelező védőoltás ugyanis ingyenes. Az állam finanszírozza az állampolgárai egészsége érdekében, ennyi, és nem több.

2013. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Még valami.

"2.) egyetlen, ráadásul egyáltalán nem releváns paramétert vizsgál csak az orvostudomány az oltások kapcsán: az antitestképzést. Az összes többi tényező, mintha nem is létezne! Se toxicitás, se kereszthatások, se farmakokinetika, se mellékhatások... Noha az antitestek léte nem egyenlő a tényleges védettséggel, az nélkülük is fennállhat, s velük együtt is megbetegedhet az illető. "


Azért kizárt dolog, hogy kísérletek nélkül, csak az antitest-képzést vizsgálva dobnának piacra oltószereket. A H1N1 elleni oltóanyag előállítása sem két napos procedúra volt, és nyilván olyan hordozója van ezeknek, ami általában véve semleges, illetve, bízzunk benne, ha a laboratóriumi egerek, patkányok túlélik, akkor mi, akiknek sokkal nagyobb, erősebb a szervezetünk, szintén túl fogjuk.

2013. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te ne is oltasd be a gyerekeidet, így nagyobb az esélye, hogy a hü..lyeséged nem öröklődik tovább.
2013. júl. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos én Kínában élek és itt valóban nincs annyi kötelező oltás mint Mo.n de 1,5 milliárd emberből 0,5 milliárd küzd valamilyen olyan kórral, ami nálunk már nincs vagy elenyésző a számuk. Rengeteg az agyvelő-, és agyhártyagyulladásos kisbaba (meg felnőtt is), párom hat hónaposan majdnem belehalt a tüdőgyulladásba, rettenetesen sok a béna, csonka végtaggal született gyerek, fejlődési rendellenesség mert a kínaiak rettegnek az ultrahangtól, mondván "nehogy ártson a babának". Most van éppen egy rotavírusdobzódás a környezetünkben amit az én kicsim is elkapott mert az itteni idióta, szakképzetlen orvosok egyszerűen nem ismerik el a rotavírust, közlik, hogy a baba felfázott, ne kapcsoljon az ember légkondit baba mellett 40 fokban sem és etessék kásával a hasmenéses csecsemőt. Amikor répát, almát és krumplit adok a gyerekemnek h megfogja a hasát hülyének néznek és utasítanak hogy csináljam hígabbra a tápszert...

Szóval szerintem a kínai "orvostudományt" hagyjuk ki a dologból, mert nagyon gyér a nyugati orvosláshoz a képességeik. Maradjanak csak meg a tűkkel böködésnél meg a békaláb főzeteiknél.

2013. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Inkább az ilyen cikkeket meg posztokat nevezném lópisinek... Nem gyanús, hogy mennyire gagyin néz ki az összes ilyen összeesküvés elméletes eszmefuttatás?

Azt meg tényleg csak csendben jegyzem meg, hogy akinek nem hiányos súlyosan a műveltsége illetve a józan paraszti esze, az nem is nyeli be ezeket a dolgokat.

2013. júl. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha ez sem győz meg, akkor felesleges vitatkozni veled.

2013. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Na persze. A fekete himlő is unalmában halt ki.
2013. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A nem létező, kitalált betegségek elleni védőoltásból származó pénz is milyen jól jött valakinek. Beoltatni az embereket valami ellen, ami nem is létezik, a világ legjobb üzlete, olyan mintha a levegőért kérnénk pénzt.
2013. júl. 31. 02:07
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"A nem létező, kitalált betegségek elleni védőoltásból "


Ezt a nem létező kitalált betegséget szerintem vele beszéld meg:

[link]



Én nem mondom, hogy oltassunk a büdösfingás ellen is, mindenki próbáljon tájékozódni. De nem árt figyelembe venni, hogy mi az a betegség ami ellen oltatunk, mivel jár ha nem oltatunk.

Én a kucuhapci hiszti idején nem oltattam, influenza oltást sem adatok be a családnak, mert egyikünknek sem volt lázgörcse, hiába adatom be az oltást ugyanúgy beteg lehetek (előfordult még régen velem is, meg másokkal a családban), de a lényeg: ha elkapom a betegséget, az se tragédia. Egy hétig lázas leszek, na és?

Persze aki hajlamos a lázgörcsre vagy a 75 feletti szüleim, akiknek nem hiányzik egy 40 fokos láz ők oltatják magukat.

Ez mindenkinek az egyéni döntése, hogy beoltatja magát vagy sem.


Viszont vannak olyan betegségek, amelyek ha újra járványt okoznak, akkor hullunk mint a legyek, vagy súlyos következményei lehetnek, mint pl. a gyermekbénulás. ezek miatt vagyok teljesen meggyőzhetetlen arról, hogy a cúúúna gonosz gyógyszermaffia csak a pénzünket akarja vagy az oltásokkal kinyírni.


Persze az oltás egyes embereknél okozHAT egészségügyi problémát, de ha összességében nézem, akkor inkább pár mellékhatás néhány embernél, mint újra legyen a rettegés a halálos betegségektől ami megtizedel majd minket.

2013. júl. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjál már nekem nem létező, kitalált betegséget, ami ellen kötelezően, vagy akár opcionálisan érdemes beoltatni magunkat!
2013. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!